Багатоповерхові офісні будівлі з металоконструкцій

22
Лис

Домінування металоконструкцій в багатоповерховому комерційному секторі базується на відчутних перевагах, основаних на можливості забезпечити перекриття без колон, отримати більше ефективної площі всередині, інтеграції будівельних комунікацій в каркас будівлі та істотному прискорення процесу будівництва.

Для міських проектів швидкість будівництва і мінімальний час зберігання матеріалів на будмайданчику вимагають високого рівня попередньої підготовки, який можуть забезпечити металоконструкції.

 

В Україні існує високий попит на якісні офісні приміщення, особливо в міських центрах. Інвестиційна «вартість» є основним критерієм вибору архітектури будівлі т а її конструктиву. Багато офісних будівель мають складну архітектурну форму і сильно засклені фасади і атріуми, що неможливо виконати без застосування сталевих рішень.

 

У багатьох великих комерційних будівлях конструкція будівлі повинна бути досить гнучкою, щоб відповідати високим вимогам замовника до функціонального наповнення та технології обслуговування під час експлуатації. Багато невеликих будівлі спроектовані для природної вентиляції і з високою часткою технологій відновлюваної енергії, вбудованих в них. Тому більшість багатоповерхових офісних будівель необхідно проектувати із застосуванням металоконструкцій в якості несучого каркасу.