БМЗ з металоконструкцій краще рішення будівництва агробудівель

20
Чер

Якщо мова йде про БМЗ з металоконструкцій, то їх відмінною рисою є висока швидкість монтажу, низька вартість, комплектність поставки, вільне планування внутрішнього простору, екологічність, а також можливість подальшого розширення і перепланування.

Металоконструкції легкі в монтажі і демонтажі, не вимагають особливих умов транспортування, що гарантує швидку віддачу від вкладених в будівництво коштів. Металеві конструкції дозволяють замовнику швидше побудувати будівлю, що значно прискорює терміни повернення інвестицій в проект. До того ж оцинкований металевий каркас більш стійкий до агресивного середовища будівель сільськогосподарського призначення і тому більш довговічний.

Найчастіше каркас БМЗ являє собою прямокутну в плані збірну конструкцію з металу зі скатною покрівлею. Стає можливою розробка і спорудження будівлі будь-яких розмірів і форми відповідно до завдань конкретного замовника, з огляду на складну форму ділянки забудови, особливості рельєфу, підвищене снігове навантаження на покрівлю, сейсмічну активність, індивідуальні особливості розміщується обладнання, агресивність середовища та інші нюанси майбутнього будівництва і подальшої експлуатації об’єкта, завдяки використанню металу в якості матеріалу несучих конструкцій.

Як показує практика, такий каркас може монтуватися з металевих зварних або прокатних двотаврових профілів, швелерів або тонкостінних холоднокатаних профілів. Вибір матеріалу для каркасу залежить від навантажень на будівлю. А в якості огороджувальних конструкцій найчастіше виступають сендвіч-панелі.

Так само користуються широкою популярністю конструкції із збірного залізобетону. Як пояснюють фахівці, застосування бетону мінімізує потребу в додаткових протипожежних заходів, обов’язкових для всіх приміщень, завдяки високим показникам вогнетривкості цього матеріалу. Хоча залізобетонні конструкції важчі і масивніші, що ускладнює підготовчі роботи, при будівництві потужного виробництва вони іноді виявляються більш доцільними, оскільки здатні витримувати великі навантаження.