Будівельні металоконструкції для комерційних будівель

06
Вер

Однією з ключових конкурентних переваг на ринку БМЗ називають здатність постачальника надати комплектне рішення від проектування до виготовлення та монтажу.

Крім очевидних переваг повнокомплектна поставка будівлі з металоконструкцій збільшує підсумкове якість будови – єдиного підрядника простіше контролювати.

Ситуація на ринку така, що тільки надійні постачальники металоконструкцій можуть гарантувати своєчасне виконання замовлення для будівництва середніх і великих об’єктів комерційної нерухомості.

У 2017 році замовники все частіше вибирають БМЗ з металевих конструкцій, хоч, ще пару років тому співвідношення сталевих і залізобетонних будівель становило 1: 4. Крім того, БМЗ часто зводяться з прив’язкою до призначення майбутньої будівлі, тому все ширше використовуються металоконструкції, які дозволяють створювати індивідуальні проекти, що відповідають всім побажанням замовника.

Жорсткість гри на ринку БМЗ через зниження споживання продукції змусило багато компаній кардинально переглянути методи роботи з клієнтами, управління якістю і бізнес-процесами.