Будівлі для якісного зберігання овочів та фруктів

15
Жов

Щоб новий врожай зберігся якомога довше для його зберігання необхідно будувати та використовувати енергоефективні овочесховища та фруктосховища.

Осінь – пора збору врожаю та питань ефективного зберігання овочів і фруктів тривалий час. Овочесховище – це не просто будівля де аграрії можуть зберігати сільськогосподарську  продукцію, а сучасна будівля з високими показниками з енергозбереження, та як правило з регульованим газовим середовищем.

Для будівництва овочесховища як правило використовують металоконструкції в якості основного каркасу будівлі та енергозберігаючі сендвіч-панелі в якості огороджувальних конструкцій стін та покрівлі. Таке рішення сьогодні є найбільш ефективним з точки зору ціни будівництва і енергоефективності будівлі.

Компанія Термобуд Стандарт пропонує будівництво овочесховищ та фруктосховищ за сучасними технологіями під ключ. Великий досвід та власне виробництво металоконструкцій дозволяють нам запропонувати краще рішення з точки зору вартості будівництва, та найбільш якісні рішення для ефективного та ощадного зберігання агро продукції.