Будівлі для зберігання та переробки

27
Лип

Будівлі для зберігання та переробки

сільськогосподарської продукції і продуктів харчування

Уважно слідкуючи за публікаціями в засобах масової інформації, можна побачити, що Сполучені Штати Америки останнім часом дуже зацікавлені в інвестування коштів в дві галузі народного господарства України:

–         ІТ ;

–         сільське господарство.

Якщо з ІТ все зрозуміло – тут ми на висоті вже тривалий час, то з сільським господарством не так все просто.

Проїжджаючи Україною, можна побачити безмежні лани засіяні зерновими, бобовими, олійними культурами. Значно менше уваги приділяється овочевим культурам, садівництву та ягідництву. Хоча сусідня Польща, за значно гірших ґрунтових і кліматичних умов, пішла в цьому напрямку далеко вперед. Проблема нашого сільського господарства в недостатній кількості приміщень пристосованих для зберігання, сортування та переробки овочів, фруктів, ягід. Невідповідне зберігання приводить до значних втрат продукції (15%-20%), а відповідно і до збитків виробників. Хоча, вклавши певні кошти в будівництво сучасних приміщень, можна знизити ці втрати в рази.

Наше підприємство має значний досвід в проектуванні та будівництві:

овочесховищ,

– холодильних камер,

– фруктосховищ з регульованим газовим середовищем,

– морозильних камер,

– камер шокової заморозки,

– цехів по сортуванню і переробці овочевої, фруктової, ягідної, молочної, рибної і м’ясної продукції.

Маючи проектну структуру, власне виробництво металевих конструкцій і тісні багаторічні зв’язки з виробниками сендвіч панелей ми можемо в самі стислі терміни запроектувати і побудувати Вам необхідну споруду. Будівництво споруд з використанням металевих каркасів і сендвіч панелей радикально скорочує терміни будівництва.(далі буде)

 

Порада спеціаліста: Під вказані приміщення можуть бути реконструйовані існуючі з старих часів будівлі цехів, ферм і т. ін.