Будівництво будинків за технологією БМЗ з Термобуд Стандарт – вигідно і швидко

24
Лип

В Україні вже сьогодні можна побудувати БМЗ із застосуванням передових технологій в області проектування і виробництва металоконструкцій.

Починаючи будівництво БМЗ в першу чергу необхідно визначитися з компанією підрядником, яка зможе швидко і з оптимальними витратами завершити проектування і будівництво БМЗ в Україні. Підрядник повинен мати хорошу репутацію, велике портфоліо і звичайно ж власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій для БМЗ.

Для будівництва комерційної будівлі компанія Термобуд Стандарт розробила і впровадила ряд інновацій, які допомагають суттєво оптимізувати витрати на будівництво БМЗ. Це і балки змінного перерізу, і оптимізовані вузли і т.д.

Фахівці Термобуд Стандарт готові спроектувати і побудувати торговий центр, склад, аграрний об’єкт або іншу комерційну нерухомість застосовуючи весь арсенал знань і технічних напрацювань в галузі будівництва БМЗ.

При цьому терміни зведення каркаса і огороджувальних конструкцій БМЗ можуть становити всього кілька місяців з початку роботи над проектом.