Холодильні камери

10
Сер

Холодильні камери – це приміщення, в яких постійно підтримується необхідна для зберігання даного продукту понижена плюсова температура.

Холодильні камери можуть бути:

– окремо стоячі,

– прибудовані,

– вбудовані в існуюче приміщення.

Для окремо стоячих та прибудованих холодильних камер необхідно влаштовувати каркас (як правило металевий) і захист від атмосферних опадів. Вбудовані холодильні камери можна влаштувати в будь-яких існуючих приміщеннях в які можна занести теплоізолюючі сендвіч панелі. Товщина теплоізолюючого наповнювача сендвіч панелі розраховується в залежності від температури в холодильній камері і виду наповнювача.

Холодильні камери бувають з ручним завантаженням, завантаженням роклами та завантаженням авто- або електронавантажувачами. В залежності від виду завантаження відповідно підбираються двері чи ворота.

Залежно від розмірів камери і влаштування сендвіч панелей стелі вирішується конструкція їх кріплення. При монтажі холодильних камер необхідно враховувати технологічні нюанси які забезпечать мінімізацію витрат енергії на обслуговування камери. (далі буде)

Поради спеціаліста: враховуючи сезонність використання холодильних камер для зберігання овочів та фруктів слід перед проектуванням розглянути питання облаштування універсальної камери котра може працювати і як морозильна камера для зберігання мяса, риби і т. ін. в міжсезонний період.