Обираємо металоконструкції для будівництва БМЗ – частина третя

13
Лис

У третій частині принципів вибору постачальника якісних металоконструкцій ми зупинимося на таких аспектах виробництва металоконструкцій як упаковка, система маркування, розташування виробництва і можливості на власні очі подивитися як виготовляють металоконструкції.

Належна упаковка та маркування продукції стійкими засобами, що дозволяють легко ідентифікувати окремі елементи металоконструкції.

Близькість до будівельного майданчика дозволяє виробникові металоконструкцій оперативно реагувати на потреби замовника (монтажника), що виникають в процесі виконання замовлення.

Відвідування заводу-виробника металоконструкцій дозволить на власні очі побачити, наскільки активно працює виробниче підприємство з виготовлення металоконструкцій – виробник повинен мати працюючи потужності, що дозволяють виконати замовлення з урахуванням його обсягу і термінів.

Налагоджена партнерство з проектними організаціями, постачальниками огороджувальних конструкцій, генпідрядними, а також будівельно-монтажними компаніями дозволяє скоротити час на узгодження роботи декількох виконавців і вже на стадії проектування закласти оптимальні рішення для виробничих процесів і монтажу БМЗ.