овощесховища

31
Сер

Овочесховища

Овочесховища – це різновид холодильних камер призначених для зберігання овочів в яких крім того, що постійно підтримується необхідна для зберігання даного продукту понижена плюсова температура, ще передбачена відповідна система вентиляції для забезпечення нормальних умов для зберігання овочів.
Овочесховища, як і холодильні камери можуть бути:
– окремо стоячі,
– прибудовані,
– вбудовані в існуюче приміщення.
Овочесховища, як правило, великогабаритні. Оскільки для правильного зберігання на кожну тонну продукції потрібно певну кількість повітря. Крім того овочі (особливо капуста, часник, цибуля) в процесі зберігання виділяють специфічні гази. Тому в овочесховищах має бути влаштована система вентиляції.
Овочесховища розраховані на зберігання великих обсягів продукції в контейнерах. Тому завантаження і розвантаження овочесховищ проводиться електро- або автонавантажувачами. Для зручності завантаження продукції в автотранспорт слід передбачати завантажувально-розвантажувальні рампи. (далі буде)

Поради спеціаліста: враховуючи сезонність використання холодильних камер для зберігання овочів слід перед проектуванням розглянути питання облаштування універсальної камери котра може працювати і як морозильна камера для зберігання м’яса, риби і т. ін. в міжсезонний період.