Потенціал будівництва об’єктів сільськогосподарського призначення.

25
Кві

Не секрет, що сьогодні аграрний сектор – найбільш перспективна і динамічна галузь економіки України, а також один із серйозних споживачів металоконструкцій.

Це практично єдиний сегмент української економіки, де є «живі» гроші, які в умовах девальвації гривні і зростання інфляції потрібно якомога швидше інвестувати. Серед найбільш надійних – покупка сільгосптехніки або будівництво БМЗ для виробництва, переробки і зберігання продукції в фрукто- і овочесховищах.

Загальна частка агропродукції в ВВП України в 2015 році склала 1%. І з кожним роком ця частка в абсолютних і відносних показниках зростає. Згідно зі звітом Кабінету міністрів України про виконану роботу за 2015 рік, сільське господарство України забезпечило понад 38% експортного потенціалу держави. Позитивне сальдо зовнішньоторговельної діяльності в АПК склало $11,1 млрд. При цьому експорт агропродукції був диверсифікований, товарний асортимент збільшений.

Для порівняння, в 2014 році експорт агропродукції займав 30,2% в загальній частці експортного потенціалу країни.

Також, Україна змогли зберегти лідерство на світовому аграрному ринку зернових культур, олія соняшникова, курятина. На вітчизняному продовольчому ринку також збільшилася частка споживання продукції українського виробництва.