Потенціал будівництва об’єктів сільськогосподарського призначення.

25
Кві

Не секрет, що сьогодні аграрний сектор – найбільш перспективна і динамічна галузь економіки України, а також один із серйозних споживачів металоконструкцій.

Це практично єдиний сегмент української економіки, де є «живі» гроші, які в умовах девальвації гривні і зростання інфляції потрібно якомога швидше інвестувати. Серед найбільш надійних – покупка сільгосптехніки або будівництво БМЗ для виробництва, переробки і зберігання продукції в фрукто- і овочесховищах.

Загальна частка агропродукції в ВВП України в 2015 році склала 1%. І з кожним роком ця частка в абсолютних і відносних показниках зростає. Згідно зі звітом Кабінету міністрів України про виконану роботу за 2015 рік, сільське господарство України забезпечило понад 38% експортного потенціалу держави. Позитивне сальдо зовнішньоторговельної діяльності в АПК склало $11,1 млрд. При цьому експорт агропродукції був диверсифікований, товарний асортимент збільшений.

Для порівняння, в 2014 році експорт агропродукції займав 30,2% в загальній частці експортного потенціалу країни.

Також, Україна змогли зберегти лідерство на світовому аграрному ринку зернових культур, олія соняшникова, курятина. На вітчизняному продовольчому ринку також збільшилася частка споживання продукції українського виробництва.

tbs_news_2017-04-25