Aвтосалони та СТО

Не дивлячись на нинішню кризу, люди вважають за краще користуватися власним автотранспортом. Число особистих автомобілів в містах з кожним роком збільшується, і високий попит на машини стає причиною будівництва все нових автосалонів. Хтось розширює вже наявну мережу салонів з продажу автомобілів, хтось тільки збирається відкрити перший центр продажу. Але у будь-якому випадку подібне рішення зустрічає на своєму шляху ряд основних питань, які потрібно добре обдумати.

Перший з них — вибір місця будівництва. Важливо, щоб майбутній автосалон був доступний потенційним покупцям, а значить, потрібно розташувати будівлю так, щоб дістатися до нього було задоволене просто. Центр міста — не краще місце для будівництва серйозного пункту продажу автомобілів, адже потрібно не тільки знайти достатню площу для зведення самої будівлі, але і організувати простору парковку для транспорту відвідувачів, а також для розташування машин для тест-драйву. В цьому відношенні зручні заміські території, проте слід пам’ятати, що дуже віддалятися від населених пунктів не варто: не кожен потенційний покупець готовий долати великі відстані. Друге питання — вибір марок автомобілів, які продаватимуться в салоні, і кожен майбутній власник торгової крапки вирішує його, виходячи з власних можливостей і переваг.

І, нарешті, третій, не менш важливий — швидке зведення будівлі досить великої площі. Від цього чинника залежить, коли автосалон буде запущений в експлуатацію, тобто, як скоро витрати на нього почнуть окупатися.

Суворі умови кризи зайвий раз доводять, що час вирішує все, а це означає, про капітальне будівництво краще і не думати. Дослідження ґрунту, споруда могутнього фундаменту, зведення стенів і крівлі можуть зайняти декілька років, а це для сучасних бізнесменів – недозволена розкіш. Проте зараз проблему будівництва можна вирішити досить швидко і відносно недорого, варто лише вибрати швидкомонтовані будівлі на основі металоконструкцій.

Будівлі з металокаркасу дають можливість проектувати та монтувати споруди будь-якого розміру і конфігурації. Стандартні каркаси з металевого профілю можуть бути сполучені один з одним, що дозволяє отримати необхідну площу. Великою перевагою швидкомонтованих будівель на основі каркасу з металоконструкцій є відсутність необхідності проведення зварювальних робіт: монтаж металоконструкцій здійснюється за допомогою болтових з’єднань. Завдяки цьому, будівництво будівель може проводитися в будь-якому населеному пункті або за його межами, де немає складного і громіздкого устаткування.

Як обшивка каркасу використовуються покрівельні і стінові сендвіч-панелі — вироби, що складаються з двох листів оцинкованої або забарвленої сталі і шару утеплювача. Завдяки такій конструкції, вони володіють міцністю, стійкістю до зовнішніх дій і низькою теплопровідністю. Остання властивість дуже актуально при будівництві великих будівель, адже устаткування для їх опалювання в холодну пору року і охолоджування в теплу — серйозна стаття витрат. Звичайно, без кондиціонерів і радіаторів не обійтися: вони просто необхідні для безперебійної роботи салону. Проте при хорошій теплоізоляції цілком реально заощадити на електроенергії — її буде потрібно значно менше, ніж в капітальних будівлях з цегли або бетону.

Крім того, сендвіч-панелі, що випускаються в різних колірних рішеннях, дають можливість оформлення автосалону, що запам’ятовується. Це можуть бути фірмові кольори компанії-продавця або просто оригінальне рішення, що привертає увагу потенційних клієнтів.

Дізнайтеся більше про те, що потрібно щоб почати будівництво  можна за тел. +380 (67) 674-26-68.