Металоконструкції

Термобуд стандарт спеціалізується на проектуванні, виробництві та монтажі металоконструкції  будівельного призначення.

Металоконструкції від Термобуд стандарт – це якісні вироби, що можуть бути  будь-якої складності та конфігурації. Швидкомонтовані будівлі в основі яких лежать металоконструкції від Термобуд стандарт – це надійні та функціональні споруди для потреб сучасного бізнесу.

Металоконструкції виготовляються на власному сучасному обладнанні та відповідають найвищим вимогам якості, що пред’являються до металоконструкцій будівельного призначення. Широкий парк власного обладнання, багаторічний досвід, виробництво за найсучаснішими стандартами та висококваліфіковані фахівці – ось складові створення найякісніших металоконструкцій точно в строк і без відхилень в геометричних характеристиках.

Металоконструкції від Термобуд стандарт дозволяють замовнику значно скоротити термін будівельних робіт, забезпечити високу культуру будівництва, створити будівлю без внутрішніх колон.

Термобуд Стандарт пропонує наступні види металоконструкцій:

  • Металоконструкції для торговельних будівель та торгово-розважальних центрів
  • Металоконструкції для сільськогосподарських будівель та споруд (овочесховища, фруктосховища, ангари, тощо.)
  • Металоконструкції складів та логістичних комплексів
  • Металоконструкції для каркасів різноманітних будівель
  • Металоконструкції для автосалонів та станцій техобслуговування
  • Металоконструкції будівель виробничого призначення
  • Металоконструкції промислових будівель
  • Індивідуальні металоконструкції

 

Термобуд стандарт є виробником металоконструкцій з багаторічним досвідом та займається виготовленням, монтажем і обробкою різноманітних каркасів з металоконструкцій, що успішно застосовуються для будівництва БМЗ в усіх куточках України.

Проектування та виробництво металоконструкції, та будівництво швидкомонтованих будівель може бути виконано в усіх містах України: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, тощо.