Офіс-центр, Зелена 253

13 14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На ділянці, відведеній під проектування, запроектовано 8- поверховий адміністративний будинок, який складається з двох функціональних зон. В підземному та частково на першому поверсі розташований паркінг для тимчасового зберігання автомобілів працівників.

Головний вестибюль з приміщенням охорони адміністративної частини споруди влаштовується на першому поверсі і відокремлюється від паркінгу протипожежними стінами і тамбур-шлюзами. З другого по восьмий поверх в будинку запроектовані адміністративно-офісні приміщення, конференц-зал, санвузли та сходово-ліфтові холи. На кожному поверсі запроектовано окремий санвузол для осіб МГН. Приміщення електрощитової, насосної (з окремим виходом назовні) та інші технічні приміщення запроектовані на підземному поверсі.

Для вертикальної комунікації в будівлі використовуються дві загальні сходові клітки типу СК 1 з природнім освітленням крізь відкривні засклені отвори на кожному поверсі площею не менше 1.2 кв.м, та одна додаткова для виходу на покрівлю через надбудову, запроектовані два пасажирських ліфти без машинного відділення, що має розміри шахти 2.0х2.5м. Вантажопідйомність ліфта – 1250 кг, висота підйому 27.9 м. Будівля накрита плоским дахом із внутрішнім водовідведенням. На даху передбачено влаштування майданчика для встановлення сонячних колекторів. На кожному поверсі, починаючи з другого, передбачено влаштування площадки – консолі по осі Д для розміщення технічного обладнання.

Будівля прямокутної форми зі скошеним кутом по осі 9 паралельно межі ділянки.

Загальні габарити будівлі в осях становлять 23,20 м х 42,00 м, висота 32,50 м (рівень покрівлі), умовна висота будівлі 25,15 м. Висота приміщень складає: 2.700 (підземний поверх), 3.850 (перший поверх), 2,950 (2-7 поверхи), 6,250м – 8 поверх.

Адміністративний будинок розрахований на 387 працівників, в тому числі: на офісні приміщення – 365 осіб, на приймальні та приміщення керівників – 12 осіб, копіювально-розмножувальна служба – 3 особи, прибиральниці – 3 особи, охоронці – 2 особи, обслуговування паркінгу – 2 особи. Кількість м/місць в будівлі – 44 в тим – 2 для інвалідів, а також 7 місць для велосипедів. З лівої сторони будівлі паралельно осі 1 запроектовано пандус з уклоном 10% для заїзду у підземний паркінг.