Сендвіч-панелі

Cендвіч-панелі – це сучасний, високоефективний будівельний матеріал, визнаний лідер для будівництва швидкомонтованих, модульних будівель та споруд різного призначення на вітчизняному ринку. Сендвіч-панелі діляться на:

  • Стінові сендвіч-панелі
  • Дахові (покрівельні) сєндвіч-панелі.

Це трьохшаровий будівельний матеріал, який складається з внутрішнього шару, в якості якого використовується ізоляційний наповнювач ( пінополістирол, мінеральна вата, пінополіуретан) та двох зовнішніх шарів з оцинкованої сталі товщиною 0,47-0,70 мм, які покриті декоративним полімерним покриттям різних кольорів.

Наповнювачі:

– пінополістирол(пінопласт) ПСБ-25 – екологічно чистий, нетоксичний теплозвукоізоляційний матеріал. Щільність пінополістиролу 25 кг/м.куб. Він практично не проводить тепло, зберігає його в приміщенні зимою та не дозволяє йому проникати всередину будови літом. Шар пінополістиролу товщиною 4см. заміняє 86см. цегли, 4,5см. мінеральної вати, 14см. деревини. Закриті пори не поглинають вологу та випаровування.

– мінеральна вата – негорюче базальтове волокно щільністю 105-120 кг/ м.куб., що володіє високою тепло- звукоізолюючою здатністю, стійкістю до температурних деформацій. При формуванні серцевини з ламелей наповнювач стає більш міцним. Сендвіч-панелі з наповнювачем мінеральна вата використовуются для будівель і споруд IIIа ступеня вогнестійкості.

пінополіуретан (PUR), пінополіізоціонурат (PIR) – жорстка поліуретанова або поліізоціонурова піна щільністю 40 кг./м.куб. Пінополіуретан має найкращі фізико-хімічні властивості серед теплоізоляторів. Для порівняння сендвіч-панель товщиною 100мм з наповнювачем пінополіуретан прирівнюється до 150мм пінополістиролу, та 208 мм теплоізоляції з мінеральної вати.

Сендвіч-панелі характеризуються наступними техніко-експлуатаційними показниками:

Високими тепло- звукоізоляційними властивостями.

Затрати на експлуатацію будови з сендвіч-панелей на опалення зменшуються в декілька разів. Така теплоізоляція виключає появу грибків, цвілі.

Легкістю та швидкістю монтажу, можливістю демонтажу.

Естетикою.

Велика кольрова гама обшивки сендвіч-панелей та різноманітність добірних елементів дають широкі можливості для оформлення фасадів та інтер’єрів споруд.

Високі гігієнічні якості.

Ця властивість дозволяє використовувати їх в будівництві об’єктів харчової промисловості. На нашому сайті, Ви, можете переглянути галерею об’єктів побудованих з сендвіч-панелей

Довговічність.

Сендвіч-панелі з наповнювачами: пінополістирол, мінеральна вата та пінополіуретан не піддаються швидкому руйнуванню. Обшивка панелей виготовлена з надійної по фізико-технічних властивостях оцинкованої сталі з антикорозійним покриттям, ґрунтовкою та полімерним покриттям., що надає сендвіч-панелям довговічність в експлуатації.

По питаннях придбання сендвіч-панелей дзвоніть +380 (67) 674-26-68