Швидкомонтовані будівлі (БМЗ)

Швидкомонтовані будівлі (БМЗ) для зведення комерційних об’єктів.

Термобуд стандарт пропонує швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій для будівництва комерційних або житлових будівель будь-якої складності.

Для зведення швидкомонтованих будівель компанія використовує тільки високоякісні металоконструкції, власного виробництва. Всі металоконструкції, виробляються на сучасному підприємстві у Львові і повністю відповідають стандартам України.

Ключовою відмінністю швидкомонтованих будівель від Термобуд стандарт є рекордно низькі терміни зведення будинку при незмінно високій надійності і довговічності металоконструкцій, а також покрівельних і огороджувальних конструкцій. Компанія пропонує будівництво швидкомонтованих будівель «під ключ», включаючи проектування виготовлення металоконструкцій, поставку на будмайданчик і швидкий монтаж. При комплексному будівництві швидкомонтованих будівель замовники мінімізують ризики, пов’язані з координацією роботи декількох підрядників, а також скорочують бюджет будівництва.

Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій від Термобуд стандарт:

  • Скорочення термінів будівництва від декількох тижнів до декількох місяців.
  • Збільшення корисної площі, за рахунок відсутності внутрішніх колон. Максимальний безопорний проліт металоконструкцій швидкомонтованих будівель може досягати 100 м.
  • Скорочення витрат на будівництво за рахунок зменшення на 20-30% навантаження на фундамент.
  • Будь-які архітектурні рішення (широка гама сендвіч-панелей і інших фасадних рішень).
  • Комплектація швидкомонтованих будівель  додатковими рішеннями: докові системи, двері і ворота виробничого призначення, зенітні покрівельні світильники, освітлення стін стрічковим способом.

Компанія здійснює монтаж металоконструкцій, покрівлі та стін як невеликих будівель, так і великих овочесховищпромислових, торгових або логістичних об’єктів нерухомості.

Досвід роботи Термобуд стандарт на ринку швидкомонтованих будівель  підтверджений десятками реалізованих об’єктів по всій території України, а також безліччю позитивних клієнтів.

Контроль якості виготовлення металоконструкцій для БМЗ здійснюється на всіх етапах виробництва. На заводі розроблена і впроваджена система контролю якості відповідна найкращим світовим стандартам.

Замовити розрахунок вартості БМЗ можна за тел .: +38 (067) 238-75-12.