Склади

БУДІВНИЦТВО СКЛАДІВ І ЛОГІСТИЧНИХ КОМПЛЕКСІВ З МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ.

Ваш бізнес активно розвивається і ви плануєте будівництво складів? Ви розвиваєте конкурентну нішу і вас цікавить будівництво логістичного комплексу, складу? Тоді ви звернулися за адресою!

ЯК ШВИДКО І ВИГІДНО ПОБУДУВАТИ СКЛАДСЬКІ ПРИМІЩЕННЯ.

Швидкомонтовані будівлі (БМЗ) ТБС з легких металоконструкцій найбільш виправдані з технічної та економічної точки зору при будівництві складів та логістичних центрів. Висока якість і низька металоємність конструкцій дозволять швидко здійснити будівництво складських приміщень, які будуть відрізнятися надійністю і довговічністю при малих витратах часу і коштів на їх зведення.

Проектування складських приміщень ми робимо під конкретні потреби замовника на основі типових рішень системи ТБС для споруди як холодних, так і теплих складів.

При плануванні та будівництві складських комплексів і логістичних центрів БМЗ ТБС не мають аналогів. Ми можемо будувати склади та промислові будівлі без центральних колон шириною до 100м.

Система стальних будівель ТБС дозволяє дуже гнучко змінювати крок колон відповідно до проекту розміщення стелажів. Тому кожен метр складу буде використаний максимально ефективно. Крім того, вантажопідйомна техніка зможе вільно пересуватися всередині приміщення.

Дізнайтеся більше про те, що потрібно щоб почати будівництво складів можна за тел. + +380 (67) 674-26-68