Спортивні комплекси

Будівництво кортів і БМЗ з металоконструкцій для спорту.

Крім будівництва промислових об’єктів ТБС також спеціалізується на будівництві БМЗ спортивного призначення. Швидкомонтованыі будівлі з легких металоконструкцій ідеально підходять для спорудження басейнів, спортзалів, ковзанок, льодових арен, критих манежів для верхової їзди. ШМС також підходять, якщо вас цікавить будівництво закритих тенісних кортів та інших об’єктів спортивного призначення.

Простір і комфорт

Система ТБС дозволяє швидко і якісно будувати різні за площею будівлі з легких металоконструкцій шириною до 100 м без центральних опор. Такі приміщення відрізняються високою функціональністю та зручністю як для занять спортом, так і для проведення змагань і комфортного розміщення великої кількості глядачів.

Короткі терміни будівництва

– Мінімальні вимоги до ґрунтів і фундаментів:
– Швидкість монтажу
– Довговічність металоконструкцій
– Різні варіанти колірного оформлення роблять БМЗ справжньою знахідкою.
Якщо вас цікавить будівництво кортів  або якщо перед вами стоїть завдання швидко і вигідно запустити в роботу спорткомплекс, школу легкої атлетики, басейн, критий манеж.

Будівництво тенісних кортів в Україні

Так, наприклад, будівництво тенісних кортів в Україні займе від 2 до 4 місяців залежно від площі (за умови що у вас готові дозвільні документи на земельну ділянку та початок будівництва). Цей термін включає в себе проектування приміщення нашими інженерами, виготовлення елементів будівлі по Україні, збірку і монтаж БМЗ на місці “під ключ”.  Застосовуючи металоконструкції для будівництва кортів ми отримуємо широку прольоти без колон.

Дізнайтеся більше про те, що потрібно щоб почати будівництво спортивних комплексів можна за тел. + 380 (67) 674-26-68.