Торговельні центри

Будівництво торгових центрів, супермаркетів

Одним з головних напрямків нашої компанії є будівництво торгових центрів використовуючи металоконструкії. Ми практикуємо будівництво торгових центрів для:

• великих торгових марок,

• невеликих супермаркетів,

• приватних магазинів,

• складських приміщень.

Торгівельні центри – надійність і довговічність

Сталевий каркас ТБС з низькою металоємністю і мінімумом вимог до фундаменту знижують загальну вартість будівництва супермаркету. При цьому його міцність і довговічність не поступається, а за деякими показниками навіть перевершує капітальні споруди. Проектування будівель (БМЗ) робиться з урахуванням майбутніх статичних та динамічних навантажень під час роботи холодильників, компресорів і т.д.

 Швидкість і якість будівлі

Будівництво супермаркетів з металоконструкцій за технологією ТБС дозволяє звести будівлю будь-якої складності “під ключ” в найкоротші терміни. У нас величезний вибір типових проектів, на основі яких ми створимо індивідуальний проект для будівництва вашого об’єкта.

Великий вибір профнастилу і сендвіч-панелей для обробки виробничих та офісних приміщень дозволяє нам створити комфортні умови для праці на вашому підприємстві. Всі наші матеріали відповідають вимогам пожежної безпеки і підбираються з урахуванням ступеня агресивності виробничого середовища. Компактність і привабливість будівель  ТБС дозволяє зводити функціональні і в той же час компактні і привабливі зовні будівлі. Вони легко вписуються в існуючу забудову або корпоративний стиль, завдяки різним варіантам обробки фасадів.

Дізнайтеся, як замовити будівництво супермаркету, магазину від ТБС за тел. + 380 (67) 674-26-68