Виробничі будівлі

Промислове будівництво будівель і об’єктів

Одним з головних напрямків нашої компанії є будівництво промислових об’єктів. Кожне друге БМЗ з металоконструкцій, побудоване ТБС в Україні, призначене для промисловості.
Ми практикуємо будівництво промислових будівель для:
• великих промислових підприємств, виробництво яких вимагає великих прольотів, використання складного підвісного обладнання і вантажопідйомної техніки.
• невеликих цехів,
• приватних майстерень,
• складських приміщень.

Промислове будівництво – надійність і довговічність

Сталевий каркас ТБС з низькою металоємністю і мінімумом вимог до фундаменту знижують загальну вартість будівництва промислової будівлі. При цьому його міцність і довговічність не поступається, а за деякими показниками навіть перевершує капітальні споруди.
Промислове проектування будівель (БМЗ) робиться з урахуванням майбутніх статичних та динамічних навантажень під час роботи виробничого устаткування, наприклад, кран-балки.

 Швидкість і якість будівлі

Будівництво промислових об’єктів за технологією ТБС дозволяє звести будівлю будь-якої складності “під ключ” в найкоротші терміни. У нас величезний вибір типових проектів, на основі яких ми створимо індивідуальний проект для будівництва вашого об’єкта.

Відповідність вимогам виробництва

Ще на етапі, коли здійснюється проектування промислових будівель, ми плануємо розміщення необхідного технологічного устаткування будь-яких габаритів. Відповідні елементи каркаса виготовляємо на власному заводі металоконструкцій.

Великий вибір профнастилу і сендвіч-панелей для обробки виробничих та офісних приміщень дозволяє нам створити комфортні умови для праці на вашому підприємстві. Всі наші матеріали відповідають вимогам пожежної безпеки і підбираються з урахуванням ступеня агресивності виробничого середовища.

Компактність і привабливість будівель

Будівництво промислових будівель з металоконструкції дозволяє зводити функціональні і в той же час компактні і привабливі зовні будівлі. Вони легко вписуються в існуючу забудову або корпоративний стиль, завдяки різним варіантам обробки фасадів.

Дізнайтеся, як замовити будівництво промислової споруди від ТБС за тел. + 380 (67) 674-26-68