Проектування і монтаж будівель з металоконструкцій

20
Чер

Основна привабливість для клієнта процесу проектування та будівництва будівлі з металоконструкцій полягає в тому, що ризики передаються підряднику, який відповідає за всі аспекти проектування і будівництва.

Роль підрядника полягає в управлінні всіма процесами будівництва та забезпеченні якості завершеної будівлі. Роботи виконуються у відповідності з технічною специфікацією, яка зазвичай включає в себе інформацію, таку як план проекту, креслення архітектора, вимоги до навантаження, час до першого технічного обслуговування забарвлених металоконструкцій і опису інших деталей, таких як матеріали для облицювання та покрівлі, прорізів вікон і дверей.

Процес роботи з підрядником по системі будівля «під ключ» добре працює в секторі промислових і аграрних будівель таких як логістичні об’єкти, склади, овочесховища, тощо.

Компанія Термобуд стандарт спеціалізується на комплексному будівництві з металоконструкцій, тому може виготовляти дуже економічні сталеві каркаси в короткі терміни і з швидким монтажем.

Незважаючи на передачу більшої частини ризику і відповідальності підряднику, клієнт зберігає загальну відповідальність за здоров’я і безпеку. Вибір досвідчених, відповідальних підрядників є невід’ємною частиною обов’язки клієнта.