Прогнози розвитку будівництва з металоконструкцій

28
Вер

Намічене зростання на ринку будівництва з металоконструкцій найімовірніше буде довгостроковим і призведе до загального стійкого розвитку ринку БМЗ, а ефект відкладеного попиту допоможе цьому зростанню ще більше.

Якщо в економіці країни збережуться тенденції стабільності, які спостерігались в минулому році, то вже до кінця 2017 року можна чекати незначного зростання ринку БМЗ. Тим більше, що очікування у гравців будівельної галузі в основному позитивні. Варто відзначити, що ряд експертів будівельної галузі очікують підвищення цін на будівельні роботи та матеріали до кінця цього року.

У найближчій перспективі національний ринок металоконструкцій, як і ринок БМЗ, буде поступово приходити до тями від зниження попиту в 2013-2015 роках. Цьому має допомогти збільшення попиту на будівництво торгових будівель, об’єктів сільськогосподарського призначення, таких як овочесховища, корівники, пташники і свиноферми, а також, можливо, мости. Подальше відновлення і розвиток ринку будівництва з металоконструкцій залежить від відновлення всієї економіки України. Це сформує інвестиційний попит на будівництво, неухильно підвищуючи потребу в різних будівельних конструкціях.