Ринок вентфасадів для будівель з металоконструкцій

08
Лип

За останні кілька років, за даними гравців ринку вентильованих фасадів, крім Києва, який як і раніше лідирує по споживанню фасадів і будівель з металоконструкцій, велику активність стали проявляти регіони України.

Значна частина фасадів, як і металоконструкцій, споживається у великих промислових центрах таких як Дніпро, Харків, Запоріжжя, Одеса.

Особливо широко останнім часом використовується фасади з металу у висотному будівництві. Така тенденція найбільш характерна для великих міст, де в останні роки активно ведеться забудова житловими комплексами преміум-класу цілих мікрорайонів. Також популяризації технології вентфасадів чимало посприяла програма по збільшенню енергозбереження будівель і споруд, при реалізації якої, використання навісних вентильованих фасадів – одне з рішень реконструкції. Це хороший спосіб змінити дизайн зовнішнього вигляду будівлі без втручання в основну конструкцію. Навісні вентфасади стали більш активно застосовувати при реконструкції об’єктів соціального та адміністративного напрямків.