Швидкість будівництва з металоконструкцій

07
Бер

Готові елементи з металоконструкцій легко і швидко збираються на будмайданчику, як правило без зварювання, без мокрих процесів і за будь-якої погоди.

Раннє повернення інвестицій особливо важливе для компаній роздрібної торгівлі та логістики і тому швидкість будівництва має життєво важливе значення. Це може вплинути на конструкцію каркаса у багатьох відношеннях, наприклад:

  • Металоконструкції і вузли можуть бути спроектовані таким чином, щоб здійснювати паралельний, а не послідовний монтаж
  • Час між поставками на будмайданчик має бути зведено до мінімуму.
  • Необхідно максимальне залучення всіх учасників проекту – проектувальник, монтажник, будівельник, щоб всі аспекти будівництва виконувалися швидко і безпечно.

Металоконструкції з конструкційної сталі попередньо виготовляються компанією Термобуд стандарт на виробництві за межами будмайданчика. Будь-які захисні покриття, які необхідно нанести на металоконструкції, можуть бути застосовані на стадії виробництва.

Діяльність на майданчику – це, перш за все, складальна операція, скріплення металоконструкцій разом, що призводить до коротких будівельних програм. Будівля може бути швидко захищена від негоди, огороджувальними конструкціями, такими як вентильовані фасади або сендвіч-панелі.