Швидкомонтовані будівлі – передові технології світу

21
Кві

Світове співтовариство довго шукало шляхів прискорення впровадження ідей у виробництво.

Світове співтовариство довго шукало шляхів прискорення впровадження ідей у виробництво. Проектування, узгодження, будівництво, оздоблення виробничих приміщень забирало досить багато часу. Крім того вартість квадратного метра корисної площі приміщення виходила досить високою.

Для прискорення будівництва і зменшення часу та трудовитрат на об’єкті впроваджувалось використання металоконструкції заводського виробництва. Збірні залізобетонні, або металеві каркаси, керамзитобетонні стінові панелі, залізобетонні плити перекриття і покриття, утеплення покрівлі керамзитом чи мінераловатними плитами, рулонна покрівля – все це вимагало значної матеріалоємності, величезних затрат праці і енергії.

Впровадження в будівництво сендвіч панелей зробило переворот в будівництві виробничих, торгових, складських та інших приміщень. Об’єкти збираються з легких панелей оздоблених і захищених від зовнішнього впливу з обох сторін. Сендвіч панелі встановлюються як стінові так і дахові. Використання ефективних теплоізолюючих матеріалів робить їх значно тоншими в порівнянні з іншими панелями. Зменшення ваги огороджуючи конструкцій значно зменшує вагу (а відповідно і вартість) каркасу будівлі. Об’єкти побудовані з таких панелей монтуються надзвичайно швидко, мають елегантний вигляд. І, що найголовніше, квадратний метр  корисної площі такої будівлі значно дешевший у порівнянні з іншими будівлями.

Отже, швидкомонтовані будівлі (БМЗ) являються вигідними,  як з точки зору термінів і якості будівництва, так і з точки зору вартості будівництва.