Швидкомонтовані будівлі

31
Лип

Одним  з найбільших недоліків радянської економіки було те, що від ідеї до промислового виробництва будь-якого нового продукту проходило 20-25 років. Значну частину цього терміну забирало проектування і будівництво приміщень під виробничі потужності. Це і було причиною постійного відставання від передових країн світу в технічному прогресі.

В наш час затягування з прийняттям і впровадженням рішень може бути фатальним. Конкуренти перехоплять ідею і займуть нішу в ринку. Тому для запровадження ідеї в життя  в найстисліші терміни людство придумало швидко монтовані будівлі.

Суть швидкомонтованого будівництва зводиться до того, що використовуючи матеріали і конструкції високої заводської готовності, максимально відійти від використання мокрих процесів на будівельному майданчику. Збирання готових конструкцій на майданчику в рази скорочує терміни будівництва.

Наше підприємство має можливості в найкоротші терміни запроектувати, виготовити і змонтувати швидкомонтовані будівлі любої конфігурації і призначення. Багаторічний досвід дає можливість провести оптимізацію конструктиву. Ми, як правило, використовуємо металевий каркас з гарячекатаних і холодногнутих профілів. В якості огороджуючих конструкцій використовуємо сендвіч панелі з різними наповнювачами:

-пінополістирол,

-пінополіуретан,

-мінеральна вата.

При потребі, в неопалюваних приміщеннях, в якості огороджуючих конструкцій може бути використаний профільований лист (як оцинкований так і з високоякісним поліестеровим пофарбуванням).

Висока якість покриття сендвіч панелей не вимагає їх додаткового оздоблення.

 

Поради спеціаліста: матеріали і конструкції нашого виробництва можуть бути застосовані і для реконструкції чи розширення існуючих об’єктів.