Скільки коштує побудувати будівлю з металоконструкцій

05
Бер

Дуже часто замовників будівництва цікавить лише ціна металоконструкцій, а не ті переваги та майбутня економія які вони дають.

Для того щоб дізнатися ціну спорудження будівлі з металоконструкцій достатньо заповнити просту форму на сайті Термобуд Стандарт і кваліфікований менеджер проконсультує з усіх питань, пов’язаних з будівництвом БМЗ.

Як правило вартість самих металоконструкцій трохи вище ніж залізобетонних рішень, але якщо порахувати всі переваги, які надає застосування сталевих конструкцій при будівництві, то підсумкова вартість будівництва може бути менше, при цьому інвестор отримає більш сучасну і функціональну будівлю.

Почнемо з того, що металоконструкції легше, що дозволяє скоротити вартість доставки на будмайданчик, і полегшити фундаменти, які займають велику частину бюджету будівництва. Металеві рішення дозволяють створювати безколонний простір, збільшуючи корисну площу будівлі.

І на додаток важливо відзначити, що терміни будівництва при використанні металоконструкцій значно скорочуються, а власник будівлі раніше отримує повернення інвестицій.