Сучасні технології виготовлення металевих каркасів

18
Бер

Напевно всім зрозуміло, що вартість будь-якої конструкції буде залежати від кількості матеріалів, які затрачені на її виготовлення і ціни цих матеріалів.

Напевно всім зрозуміло, що вартість будь-якої конструкції буде залежати від кількості матеріалів, які затрачені на її виготовлення і ціни цих матеріалів. Саме тому при проектуванні і виготовленні металоконструкцій слід надзвичайну увагу приділяти зменшенню ваги конструкцій і технічним та ціновим характеристикам металопрофілів, які будуть використані для її виготовлення.

Зважаючи на це для виготовлення металевих ферм перекриття використовуються профільні труби, для прогонів – оцинковані холодногнуті профілі (в тих місцях де це можливо). Дещо складніше з колонами і балками. Якщо використовувати для балок чи колон стандартні прокатні профілі, то для того, щоб досягти необхідних несучих характеристик дуже часто приходиться значно збільшувати вагу конструкції.

Виходом з цієї ситуації стали балки і колони зварені напівавтоматичною зваркою з деталей виготовлених шляхом порізки металевого листа на спеціальних установках з застосуванням плазми. Це дає можливість розрахунковим шляхом підібрати листову сталь на кожен елемент цієї конструкції,  вирізати плазморізом ці деталі і напівавтоматичною зваркою зварити готову конструкцію. Така технологія дещо здорожчує вартість робіт з виготовлення конструкції, але за рахунок зменшення ваги конструкції і ціни на матеріал ( сталь листову) дає можливість знижувати ціну готової конструкції.

Використання сучасних технологій дає можливість зменшити вагу конструкцій, їхню ціну а також покращити естетичний вигляд самих конструкцій.

 

Поради спеціаліста: Всі ці технологічно-цінові нюанси фахівці нашого підприємства враховують при розрахунку Вашого проекту.