Використання сендвіч-панелей в будівництві

04
Бер

При будівництві нежитлових об’єктів найбільш трудомістким процесом є влаштування стін і їх оздоблення. Крім трудомісткості виконання таких робіт, як мурування, штукатурка, облицювання плиткою, утеплення фасадів, фарбування в зимовий період потребують додаткових витрат на зниження впливу низьких температур, а іноді стають неможливими. Для влаштування миючих поверхонь потрібні додаткових витрат.

IMG_5940Для того щоб уникнути проблем «мокрих процесів» в будівництві людство придумало сендвіч-панелі. Сендвіч-панель являє собою утеплювач облицьований в заводських умовах спеціально підготовленою бляхою. Бляха для сендвіч панелей має багатошарове захисне покриття, яке зокрема включає в себе цинкування і зовнішнє покриття поліестеровою фарбою. Таке покриття стійке до впливу зовнішнього середовища, легко піддається миттю.

Залежно від утеплювача сендвіч-панелі бувають мінераловатні, пінополіуретанові або пінополістирольні. Мінераловатні панелі мають високу стійкість до впливу високих температур, включаючи відкритий вогонь. Пінополіуретанові панелі мають дещо гірші вогнезахисті характеристики зате мають найкращі теплотехнічні характеристики. В ціновому сегменті самими найкращими являються пінополістирольні панелі. При виборі сендвіч-панелей слід враховувати вимоги до приміщення за його призначенням. (далі буде)

 

 

Поради спеціаліста: безкоштовні консультації дадуть Вам можливість більш детально вникнути в позитивні сторони кожного виду панелей і парийняти рішення про використання того чи іншого виду панелей