Як побудувати овочесховище швидко і з мінімальними витратами.

04
Лип

Оптимальним способом будівництва фрукто- і овочесховищ є грамотний проект і використання металоконструкцій в якості несучих елементів основного каркасу.

Технологія БМЗ з металоконструкцій дозволяє оптимізувати витрати на вартості матеріалів, підвищити місткість овочесховища, зробити його максимально енергоефективним, а найголовніше побудувати будівлю на 3-4 місяці раніше, ніж при використанні альтернативних рішень.

Компанія Термобуд Стандарт готова запропонувати проектування та виготовлення металоконструкцій для овочесховищ. Проектування і виготовлення металоконструкцій здійснюється з урахуванням чіткої відповідність умовам зберігання, відповідності санітарно-гігієнічним вимогам, зручності для перебору, сортування і контролю якості овочів і фруктів, зручності завантаження і відвантаження товару, а також можливості дезінфекції стін і підлоги перед завантаженням нової партії або врожаю.

В залежності від побажань замовника Термобуд Стандарт пропонує різні варіанти влаштування внутрішніх перегородок. Це дозволяє комбінувати в одному сховищі приміщення з різними умовами зберігання овочів і фруктів, наприклад камери дозрівання і сховище, офіс і сховище, тощо.