Як побудувати овочесховище

21
Сер

Будівництво овочесховища або фруктосховища з металоконструкцій з огороджувальними сендвіч-панелями є не складним завданням для професіоналів.

Перш ніж побудувати БМЗ з металоконструкцій для овочесховища необхідно визначитися з проектуванням і вибором якісних матеріалів для будівництва.

Овочесховище найкраще зводити з металоконструкцій з огороджувальними сендвіч-панелями. Енергоефективні сендвіч-панелі дозволять значно заощадити на опаленні та кондиціонуванні приміщення, а металоконструкції – швидко і недорого звести саму будівлю.

Спеціальні сендвіч-панелі ідеально підходять для овочесховищ і фруктосховищ. Вони повністю відповідають українським санітарно-гігієнічним вимогам і дозволяють підтримувати необхідні кліматичні умови і чистоту.

Компанія Термобуд Стандарт пропонує зведення БМЗ для харчової промисловості. Для будівництва холодильних і морозильних камер ми використовуємо пінополіуретанові сендвіч-панелі з низьким коефіцієнтом теплопередачі. Це дозволяє підтримувати температуру і вологість на необхідному рівні без зайвих витрат енергоресурсів.

Незважаючи на гадану простоту для будівництва овочесховища з металоконструкцій краще звернутися до професіоналів, що заощадить час і кошти на будівництві БМЗ.