Як вибрати якісні металоконструкції для будівництва БМЗ – частина перша

27
Жов

Багато замовників будівництва задаються питанням як вибрати надійного постачальника металоконструкцій і якими критеріями повинні відповідати якісні металоконструкції.

Постачальник повинен мати досвід виробництва металоконструкцій. Наявність досвіду виробництва металевих конструкцій, підтвердженого переліком проектів із зазначенням року реалізації, загальної ваги металоконструкцій і замовника. Варто звернути увагу на виконані проекти в останні 1-2 роки, оскільки це дозволить оцінити наявність реально працюючих виробничих потужностей.

Рекомендації по раніше виконаними проектами. Бажано попросити підрядника поділитися референціями раніше виконаних проектів, а в окремих випадках зв’язатися із замовниками для отримання прямих відгуків про роботу даного постачальника.

Наявність сучасного обладнання такого як автоматизована лінія з виробництва зварних балок, пост автоматичної/напівавтоматичного зварювання, верстат для правки грибовидності і шаблевидної зварних балок, дробеструйна обробка металопрокату і металоконструкцій, фарбувально-сушильна камера або ділянку для нанесення антикорозійного покриття.

Наявність у заводу-виробника великого парку сучасного обладнання, транспорту, вантажопідйомної техніки є додатковою фінансовою гарантією виконання договірних зобов’язань перед замовником.